متن

راه اندازی نسخه جدید سامانه پذیرش طرح - طرح های صنایع نوین


راه اندازی نسخه جدید سامانه پذیرش طرح - طرح های صنایع نوین

سامانه پذیرش طرح در قالبی جدید با هدف ارتقاء سطح کیفیت و کارایی و نیز بررسی دقیق تر و سریعتر طرح‌های پژوهشی دریافتی طرح‌های صنایع نوین طراحی و راه اندازی شده است. در سامانه جدید کلیه مراحل پذیرش الکترونیکی طرح، بررسی کارشناسی، داوری و عقد قرارداد و با عدم پذیرش طرح با کیفیت بالاتری نسبت به نسخه قبلی این سامانه انجام می‌پذیرد.

به اطلاع کلیه کاربران سامانه نسخه قدیم اعم از متقاضیان، معاونان پژوهشی، داوران می‌رساند، جهت انجام امور مربوطه با توجه به گروه کاربری خود به نکات زیر توجه فرمایند.

  • متقاضیان ارسال پیشنهاد پروژه: این گروه از کاربران می‌بایست در سامانه جدید ثبت نام نموده و با نام کاربر و کلمه عبور جدید اقدام به تکمیل فرم‌ها و ارسال آنها نمایند. شایان ذکر است نام کاربری آنها در سامانه نسخه قدیم به منظور پیگیری پروژه‌های در جریان تا زمان پایان پروژه، فعال می‌باشد.

 

  • معاونت پژوهشی دانشگاه‌ها و مراکز پزوهشی: این گروه از کاربران می‌بایست جهت دریافت اطلاعات کاربری خود در سامانه جدید، با کارشناس مربوطه جناب آقای مهندس محمدی انور تماس گرفته و نام کاربری و کلمه عبور مربوطه را دریافت نمایند. شایان ذکر است نام کاربری معاونت‌ها جهت مدیریت پروژه‌های مربوطه در سامانه نسخه قدیم تا زمان تعیین تکلیف پروژه‌های در دست اقدام، فعال می‌باشد. تلفن کارشناس: ۰۲۱۸۸۹۹۵۴۳۱ - داخلی ۳۶۲

 

  • داوران: پس از ارسال اولین طرح جهت داوری به این گروه کاربری، اطلاعات کاربری مربوطه توسط ایمیل ارسال گردیده و نیز توسط کارشناسان اطلاع رسانی تلفنی انجام می‌پذیرد.

 

  • متقاضیان جدید: به اطلاع کلیه متقاضیان می‌رساند، از تاریخ ۱۳۹۴/۰۶/۱۵ ارسال پیشنهاد پروژه‌های پژوهشی فقط از طریق سامانه جدید پذیرش طرح امکان پذیر بوده و می‌بایست پس از ثبت نام و دریافت اطلاعات کاربری اقدام به تکمیل و ارسال فرم‌های مربوطه نمایند.